logo
Web tasarım, yazılım, kurumsal kimlik, mobil uygulama, e-ticaret yazılımlarını geliştiren ekibimizle siz değerli müşterilerimize dijital çözümler sunarız.

Web Tasarım - Yazılım

Arama Motoru Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-Ticaret

Özel Yazılım Geliştirme

Bize Ulaşın
FİKİRLER BEYİNLERDE, MARKALAR RELAX'LA BÜYÜR

0216 504 24 00

info@relaxajans.com

Freeland Plaza Kat:3 Daire:20 Maltepe

0216 504 24 00

Freeland Plaza K:3 D:20 Maltepe

Top

Hakkımızda

Relax Dijital Ajans sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanı ve gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden itibaren dijital çözümler geliştiren, uzman, gelişime açık beyinlere sahip bir ajans. Web tasarım, yazılım, kurumsal kimlik, mobil uygulama, e-ticaret yazılımlarını geliştiren ekibimizle siz değerli müşterilerimize dijital çözümler sunarız.

Biz Kimiz

Kurulduğu günden itibaren dijital çözümler geliştiren, uzman, gelişime açık beyinlere sahip bir ajans. Web tasarım, yazılım, kurumsal kimlik, mobil uygulama, e-ticaret yazılımlarını geliştiren ekibimizle siz değerli müşterilerimize dijital çözümler sunarız. Relax Dijital Ajans olarak iş başlangıcından işin bitimine varan kadar sizler ile fikir alışverişi yaparız. İşinizi en iyi parkurlarda geliştirmekten dijital çağın çığır açan gelişimine seyirci kalmamak için firmanızın dijital dünyada ki rehberiniz Relax Dijital Ajans kaliteli hizmet mutlu müşteri ilkesi ile yoluna devam etmektedir.

İletişim
q
q
İLK ADIM

Müşterilerimizin isteklerinin iyi bir şekilde belirlenmesi ve ihtiyaçları doğrultusunda analiz raporları hazırlamaktayız.

q
HEDEFİMİZ

Relax Dijital Ajans’ın birinci vazifesi istenen hedefe göre dijital planlama stratejisini oluşturmak ve belirlenen hedefe odaklanmak.

q
ROTAMIZ

Hayal etmesini bilen işinde doğru çözümler ve inovatif fikirler üreten, 10 yılı aşkın tecrübemiz ile bu keyifli yolculukta rotamızı size doğru çevirdik.

q
PROFESYONELLİK

Uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile müşterilerimize her zaman daha kaliteli işler yapmayı başardık.

SADECE BİR TELEFON UZAĞINIZDA

Relax Ajans her zaman müşterilerine bir telefon kadar yakın.

WhatsApp Whatsapp'dan Bize Yazın