logo
Web tasarım, yazılım, kurumsal kimlik, mobil uygulama, e-ticaret yazılımlarını geliştiren ekibimizle siz değerli müşterilerimize dijital çözümler sunarız.

Web Tasarım - Yazılım

Arama Motoru Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-Ticaret

Özel Yazılım Geliştirme

Bize Ulaşın
FİKİRLER BEYİNLERDE, MARKALAR RELAX'LA BÜYÜR

0216 504 24 00

info@relaxajans.com

Freeland Plaza Kat:3 Daire:20 Maltepe

0216 504 24 00

Freeland Plaza K:3 D:20 Maltepe

Top
Sosyal

Medya Yönetimi

Relax Reklam Ajansı'nın rehberliği sayesinde dijital dünyada kaybolmayın. Hedef kitlenize kolayca ulaşmanızı sağlayacak çözümlerimizden birini seçin. Hiç vakit kaybetmeden müşteri portföyünüzü genişletmek için bi çayımızı içmeye davetlisiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimini, 2006’dan itibaren sosyal medyanın hayatımız üzerindeki artan etkisi ve iletişime olan katkılarından ötürü göz ardı edemeyiz. Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare veya State kullanan müşteri adaylarınız için değil, aynı zamanda Google dışındaki arama motorlarının sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.
Sosyal medya içeriklerden oluşur. Her bilgi bir içerik, her içerikte bir kaynaktır. Sosyal Medya geleneksel mecralardan farklı olarak yaşayan bir platformdur. Gazete, Tv ve diğer basılı mecralardan en büyük farkı eş zamanlı bilgi paylaşımıdır.Çift yönlü iletişimin getirdiği etkileşim seviyesi geleneksel medyanın çok ilerisindedir. Bu yüzden günümüzde markalar tarafından sıkça tercih edilmektedir.Sağladığı etkileşim açısından, eğitim , araştırma ve bilgi sağlama anlamında da kapılarını ardına kadar açmaktadır.Transmedia dediğimiz dönüşüm, “çağımız teknolojisi ile hayatımıza giren digital mecranın, diğer geleneksel mecraların yerini alması” tahmin edilenden daha hızlı olacağa benziyor. Bu dönüşüme ayak uydurabilen kurum/markalar yakaladıkları ivme ile önümüzdeki 10 senenin yatırımını sağlamış olacaklar.

Hemen Teklif Al
WhatsApp Whatsapp'dan Bize Yazın